Lekarz dentysta Romana Boryszek

doktor RomaDoktor Roma, jak mówią na nią Pacjenci, pochodzi z okolic Krakowa. Szkołę średnią ukończyła w renomowanym III Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie. Dyplom lekarza dentysty uzyskała na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Jej atuty to młodość i zapał do pracy. Jako osoba ambitna nie lubi się poddawać i uparcie dąży do nieustannego powiększania swojej wiedzy i kompetencji. Korzysta z wiedzy nie tylko książkowej – poszerza swoje kwalifikacje czerpiąc z doświadczenia najlepszych szczecińskich specjalistów. W pracy stomatologa dba o bardzo dobry kontakt z Pacjentem, zarówno dorosłym jak i tym najmłodszym. Dużą satysfakcję daje jej zdrowy uśmiech i zadowolenie Pacjenta. W szczególności interesuje się chirurgią stomatologiczną, endodoncją i estetyczną odbudową zniszczonych zębów.

W czasie wolnym od pracy z Pacjentami lubi planować podróże – wcale niekoniecznie dalekie. Ciągle poszukuje nowych, atrakcyjnych miejsc wychodząc z założenia, że nie trzeba wcale daleko się oddalać żeby odkryć coś niezwykłego i przeżyć niezapomniane chwile.

Zdjęcia

Aula Magna, Pałac Branickich - siedziba Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Pałac Branickich w Białymstoku - siedziba UMB Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - Pałac Branickich

Certyfikaty

Kliniczne zastosowanie materiału MTANajnowsze trendy w stomatologiiNajnowsze trendy w stomatologii
wybrane aspekty żywieniowe człowiekaNajnowsze trendy w stomatologii - czerwiec 2013Realna stomatologia

dysfunkcje układu stomatognatycznego
 znieczuleniaSzkolenie z asertywności w gabinecie stomatologicznym
 trendy w stomatologii trendy w stomatologii prawo medyczne

Najnowsze trendy w stomatologii 2015

ochrona radiologiczna pacjentaochrona radiologiczna pacjenta certyfikat
 trendy-3d